Almanya'ya evini taşımak isteyen müşterilerimiz için taşımacılık çözümleri...

Eğitim veya iş hayatını sürdürmek için her yıl binlerce vatandaşımız Almanya’ya taşınmaktadır. Yurtdışına ihtiyaç duymuş olduğunuz taşımacılık hizmetleri ile ilgili bilgi sahibi olmayan insanlar genellikle internet ortamında bilgi toplamaya çalışmaktadır. Bu yazımızda sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirmeye çalışacağız.

Almanya’ya evden eve nakliyat fiyatları

Almanya’da genellikle 3 odalı evler bulunmakta olup salon kültürüne sahip olmayan bir ülkeye eşya taşırken salon takımı götürmenin yanlış bir karar olduğunu sizlere söyleyebilirim. Almanya’ya taşınırken genellikle 3 odalık eşyalar taşınır ve bu taşımacılığın maaliyeti taşınacağınız bölgeye göre anahtar teslimi 3000 – 5000 euro arası bir maaliyeti bulunmaktadır. Almanya’da tek bir beyaz eşya fiyatının 500 euro üzerinde olduğunu düşünürsek birçok insan için evi taşıtmak daha mantıklı gibi görünüyor.

İşletmemizin Almanya’nın Düsseldorf bölgesinde bir ofisi ve deposu bulunmakta olup dilerseniz taşımacılık öncesi eşyalarınızı almanyaya göndererek depolanmasını sağlayabilmekteyiz. Mobilyaların teslimatı ve kurulumu ile ilgili Almanya’da yer alan çözüm ortaklarımız hizmet sağlamaktadır.

Almanya’ya yapılacak olan evden eve nakliyat hizmeti ile alakalı olarak tarafımızdan bilgi almak için bizi her türlü konuda arayabilirsiniz.