Hizmet Sözleşmesi

Bu hizmet sözleşmesi 11 maddeden oluşmakta olup tarafımızdan fiyat teklifi alan ve nakliyat hizmeti talep eden müşteriler aşağıda yer alan maddeleri kabul etmiş sayılacaktır.

1- Taşımacılık işlemleri Uzman nakliyat araç filosunda yer alan araçlar veya anlaşmalı diğer şirketlerin aracı ile yapılabilmektedir.
2- Taşımacılık işlemlerine ait sözleşme araç başında yapılmaktadır ve müşterilerin bu sözleşmeyi yükleme öncesi aracın şoföründen talep etmesi gerekir.
3- Uzman nakliyat tarafından alınan fiyatlara tüm nakliyat sektöründe olduğu gibi KDV dahil değildir.
4- Uzman nakliyat ile yapılan bütün telefon görüşmeleri kalite standartları gereği görüşme esnasında tekrar belirtmeye gerek duyulmaksızın kayıt altına alınmaktadır. (Teknik aksaklıklardan doğabilecek kayıt kayıplarını göz önünde bulundurunuz.)
5- Taşımacılığı gerçekleştirilen eşyaların taşımacılık ve kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra müşterinin eşyaları kontrol ederek teslim alması ve makbuz karşılığında ödeme yapması gerekir. Araç ve ekip teslimat adresinden ayrıldıktan sonra yapılacak olan itirazlar kabul edilmemektedir.
6- Müşteri teslimattan sonra gördüğü noksanları gidermesini talep edebilir veya var olan hasar karşısında ödeme tutarından anlaşmaya göre kesinti yapabilmektedir.
7- Fiyatlarımıza dış cephe asansörü dahil olmayıp müşterinin dış cephe asansörü talep etmesi veya dış cephe asansörü kullanımının zorunlu olduğu durumlarda asansör kiralama ücreti müşteriye yansıtılmaktadır.
8- Müşteri, anlaşma kaydı oluşturulduktan sonra işi iptal etmesi durumunda meydana gelecek zararı karşılamakla yükümlüdür.
9- Müşterilere taşımacılık öncesi programı yapmak için 6 saat içerisinde 2 kez ulaşılamaması halinde sözleşme tek taraflı olarak fesh edilir.
10- Sunmuş olduğumuz fiyat teklifi standart taşımacılık hizmeti için geçerli olup farklı bir şekilde anlaşılmaması halinde mutfak’ın kolilenmesi, ev tekstillerinin hurçlanması ve evde yer alan ufak tefeklerin toparlanması müşteri tarafından gerçekleştirilmelidir. Taşıma günü ufak tefeklerin toplu olmaması halinde toplama işlemleri için fiyat farkı uygulanmaktadır.
11- Azami teslimat süresi şehiriçi taşımacılıklarda 12 saat, şehirler arası taşımacılıklarda ise 72 saatdir.

Önemli Not : Taşımacılık sonrası veya depolama süresinin sona ermesi ile birlikte 6 ay içerisinde teslim alınmayan eşyalardan işletmemiz sorumlu değildir.