Ankara Asansörlü Nakliyat

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın yeni adresinize nakledilmesi işlemlerinde evden eve nakliye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından sunulacak hizmetlerimizden yararlanarak gerekli taşınma işlemini güvenli ve garantili şekilde gerçekleştirmek için başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Ankara asansörlü nakliyat hizmetini sunan firmamıza asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde eşyanız kısa bir süre içinde ve herhangi bir hasar almadan kapalı kasa araçlara nakledilir. Kısa sürede ev ya da iş yeriniz nakledilmesi için evden eve nakliyat hizmeti firmamızdan edinebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri
Ankara asansörlü nakliyat hizmetine yer açan firmamız binanızın ve sokağınızın sistem kurulumuna uygun olması durumunda hazırlanarak eşyaların nakledilmesine destek olur. Evden eve nakliyat hizmet alımı için yapacağınız başvurusu sonrasında taşınmaya konu olan eşya yükünüzün yer aldığı adrese ulaşım sağlayan personelimiz ücretsiz eksper hizmeti sunarak rapor hazırlar. Eksper raporunda aynı zamanda binanın asansörlü taşımacılık sistemine uygun olup olmamasında da bakılır. Hazırlanan rapor ile belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi düzenlenerek sözleşmede belirtilen gün ve saatte hizmet gerçekleştirilir.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat
Ev ya da iş yerlerinde buluna tüm eşyanın firmamız personeli tarafından toplanması işlemine toplamalı evden eve nakliyat hizmeti adı verilir. Tüm eşya yükünüzü üstünüzden alan firmamız yeni ikame adresinize güvenli olarak eşyanızın taşınma işlemini gerçekleştirerek eşyanızı size teslim eder.

Toplu Evden Eve Nakliyat
Toplu evden eve nakliyat hizmeti adından da anlaşılacağı gibi toplanmış olan eşyaların nakledilmesi işleminde görev alınmasıdır. Toplu evden eve nakliye işleminde tarafınızca irili ufaklı olan tüm eşyalar toplanarak sonrasında tarafımıza teslim edilir. Böylelikle taşımacılık hizmeti de firmamız tarafından sunulur.

Evden Eve Nakliyat Sigortası
Evden eve nakliye işlemlerinde gerçekleştirilecek olan taşıma işlemi ile ilgili olarak nakliyat sigortasından yararlanmanız sağlanır. Nakliye sigortası kapsamında gerçekleştirilecek olan işlemlerde konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından kaliteli malzemeler ile yapılmasına karşın doğabilecek kazalara karşı eşya yükünüzün tamamının bedeli koruma altına alınır. Sizde kaliteli ve güvenli hizmetten yararlanmak için hemen firmamıza başvurunuzu yapabilirsiniz.