Depolama Alanının Özellikleri

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanın belli süreliğine muhafaza edilmesi işlemlerinde eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman ve de deneyimli ekibimiz tarafından sunulacak olan hizmetlerimizden yararlanarak eşyanızın muhafaza edilmesini sağlamak için ise firmamız ile hemen iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Depolama alanının özellikleri içinde yer alan tüm kriterler uygun olarak sunulan hizmetlerimizden yararlanmak için gerçekleştireceğiniz hizmet talep başvurusu sonrasında konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz sizin ile iletişime geçerek ihtiyaç duyulan hizmetler ve detayları hakkında bilgilendirme yapar.

Depo Hizmetleri Nelerdir?

Depo alanının özellikleri arasında belirlenen tüm kriterlere sahip olarak sizlere hizmet sunan firmamızda tüm müşterilerimize özel farklı oda alanların mevcuttur. Belli ısı seviyesinde tutulan depo alanı sıcaklığı sayesinde eşyanız dış hava koşularından etkilenmez. Nem ve rutubetin yer almadığı özel depo alanlarımız aynı zamanda haşere ve çeşitli böceklere karşı da gerekli olan ilaçlamanın yapıldığı özel alanlardır.

Depo hizmetimizde sadece depo odalarında değil aynı zamanda dış alanda da eşyanızın korunması sağlanır. Eşyanızın korunması için haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati güvenlik kameraları ile kontrollerin yapılmasının yanı sıra güvenlik elemanımız ile de korunması sağlanır. Böylelikle iş yerinizi ya da evinizin tüm eşyası güven ile korunur.

Depo Hizmet Süresi Nedir?

Depo alanının özellikler arasında depo işlemlerinin süresi yer alır. Günlük olarak sunulabilecek olan hizmetlerin yanı sıra haftalık ya da aylık olarak da depo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca depo alanımızda yer açmak istenen eşyanızın süresi için daha uzun vadeli seçeneklere de yer vermeniz mümkün.
Depo alanında muhafaza edilecek olan süre belirlenerek sözleşme içinde yer almasının sonrasında sürenin uzatılması talebinde bulunmanız durumunda sözleşme yenilenerek belirlenen süre baz alınır. Depo hizmetinin sunulması işlemlerinde gerçekleştirilecek olan işlemlerde konusunda uzman ve deneyimli ekibimizden her daim destek alabilirsiniz.

Sadece süre uzatma değil aynı zamanda belirlenen süreden öncesinde eşyanın depodan alınması gerekliliğinde de firmamız ile iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz. Kaliteli ve garantili hizmet için hemen firmamızdan destek alabilirsiniz.