Eşya Depolama

Kategori:

Ev ya da iş yerlerinde ya da birçok farklı alanda bulunan bazı eşyaların belli süreliğine muhafaza edilmesi ihtiyacı hissedebilirsiniz. Yeni eşyanın alınması sonrası önceki eşyaların saklanmasında ya da geçici süreliğine ev ya da iş yeri eşyanızın muhafaza edilmesi ihtiyacınızda ise eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Eşya depolama hizmetinin alınması aşamasında firmamızdan destek alarak gerekli olan tüm işlemlere yer vermenin de avantajını elde edebilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyim sahibi olan ekibimiz ile kaliteli ve güvenli alanlarda eşyanızı muhafaza etmenin yanı sıra profesyonel hizmet anlayışı ile garantili hizmeti de sizlere sunuyoruz.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Alınır?

Eşya depolama işlemleri ile ilgili olarak sunduğumuz hizmetten yararlanmak için öncelikle firmamızı ile iletişime geçerek talebinizi iletmeniz gerekir. Firmamıza yapacağınız hizmet talep başvurusu işlemi sonrasında yetkili personelimiz depo alandan muhafaza edilecek olan eşya yükü ile ilgili olarak tarafınız ile iletişime geçerek gerekli hizmetleri sizlere sunar.

Yapılacak olan eksper işlemleri sonrasında ise depo alanında muhafaza işlemleri ile ilgili olarak belirlenen fiyat teklifi tarafınıza sunulur. Sunulan fiyat teklifine onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi imzalanarak mutabakat sağlanıyor. Hizmet sözleşmesinde belirlenen süre ile depomuzda muhafaza edilen eşyanız aynı zamanda sigorta kapsamında korunur.

Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Ev ya da iş yerinizde bulunan birçok farklı eşyanın yanı sıra tüm eşya yükünüz depo alanımızda sizin için tahsis edilen odalarda muhafaza edilir. Gerçekleştirilecek olan işlem için sunulan eksper hizmetimizde eşya yükünüz belirlenerek buna göre ihtiyaç duyulan oda seçimi yapılır. Sunulan fiyat teklifine onay vermeniz ile beraber ise hizmetimizden yararlanmanız sağlanır.

Tüm eşya yükünüzün muhafaza edileceği depo alanlarımızda belli hava akışı mevcut olup herhangi bir rutubet ya da nem olayı yoktur. Aynı zamanda böcek ve haşerelere karşı da gerekli önlemlere yer verilerek eşyanızın depomuzda bulunduğu süre içinde herhangi bir şekilde zarar görmesinin de önüne geçilir. Yapılacak olan işlemlerde sadece depo içinde değil aynı zamanda depo dışında da gerekli önlemler alınarak eşyanızın hırsızlığa karşı da korunması sağlanır.

Bir yanıt yazın