Evden eve nakliyat fiyat teklifi al

Kategori:

Nakliyat Fiyat Teklifi Almak için sadece bir firmayla görüşmemelisiniz hatta nakliye firmalarının bir araya geldiği, fiyat & performans olarak eski müşterileri tarafından değerlendirildiği bir portal kullanmak sizin en uygun hizmet garantili hizmet almanıza neden olur. Firmamız bu hizmeti sizlere sunmaktadır. Türkiye’de nakliyat firmaları maalesef tamamen yasal değil (korsan nakliyeciler de var) ki sadece nakliye sektöründe risk altında olmanıza neden olan durum bu değildir aynı zamanda direkt dolandırıcılık amacıyla olanlar da var. Sizin içiniz rahat hizmet alabilmek için çalışacağınız nakliye firmasının K belgeli olmasına dikkat etmelisiniz ama bu durumla alakalı katakulli yapanlar da var maalesef yani sahte fatura kesenler de var. Hal böyleyken bir nakliye firmasıyla çalışmadan önce muhakkak onun hakkında yorum yapmış, firmayı daha önce kullanmış müşteri yorumlarını görmek istiyorsunuz değil mi? evet! Önemli bir detay.

Sitemizde eski kullanıcı / müşteri yorumlarını her zaman görebilirsiniz. Bir nakliye firmasını değerlendirirken sadece fiyat değerlendirmesi yapmamalısınız. Nakliye firmaları fiyat belirleme aşamasında aşağı yukarı neredeyse aynı fiyatı verirler çünkü hizmet / yapılacaklar aynıdır. Eğer normalden çok daha ucuz bir teklif aldıysanız bu durumda sadece şüphelenmeniz gerekmektedir. Nakliyat firmaları keşif aşamasında belirli durumları gözeterek sizlere fiyat verirler ve bu aşamalar eşyalarınızın miktarıdır ki bu da evin oda sayısı ile değerlendirilir sonra mesafe, asansör kullanımına gerek olup & olmadığı gibi durumlara bakılır ama yine de yerinde keşif önemlidir çünkü daha sonra o an fark edilemeyen durumlar bahane edilerek fiyatın artırılması mümkündür.

Firmamızda fiyat teklifi aldığınız hiçbir nakliye şirketi daha sonra fiyat artırma gibi bir işlem yapamaz çünkü hepsi K belgeli, yasal olan nakliye firmalarımız hizmet öncesi sözleşmesi yapar ve bu sözleşme içinde sizlerden talep edecekleri fiyatı açık bir dille belirtir bu da istenilen fiyatın kesinlikle daha sonra değiştirilmemesi demektir ki sitemizde bulunan nakliye firmaları aynı zamanda hasar sigortası yaparak çalışmaktadır çünkü her firma kendi uzmanlığına ve ekipman kalitesine inanarak, yasal bir şekilde sizlere hizmet sunuyor.

Bir yanıt yazın