İstanbul Eşya Depolama

Ev, iş yeri ve daha birçok farklı mekânda yer alan eşyalarınızın taşınması son derece zorlu bir sürecin yaşanmasına etki edebilir. Evden eve nakliye hizmetinden yaralanarak eşyanızın kolaylıkla ve kısa sürede nakledilmesini sağlayabilirsiniz. Eşyanızın adresinden taşınması sonrasında yeni yerleşim yerinizin hazır olmaması durumunda ise depo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul eşya depolama hizmetimizden yararlanmak için firmamıza başvurunuzu yapmanız yeterlidir.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?
İstanbul eşya depolama hizmetinden yararlanarak evinizde ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın yeni adresinizin hazır olmasına kadar muhafaza edilmesi hizmetidir. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan eşya toplama ve kolileme işlemleri sonrasında kapalı kasa araçlara naklederek depomuza sevk edilmesini sağlarlar. Depomuzda belirlenen süre kadar muhafaza edilen eşyalarınız sonrasında belirtiğiniz adresinize aynı özen ve itina ile sevk edilir.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Nasıl Alınır?
Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyalarınızın yeni adresinize sevk edilmesi işlemleri için firmamıza yapacağınız başvuru sonrasında yetkili personelimiz taşınmaya konu olan eşyanızın bulunduğu adrese ulaşım sağlayarak gerekli eksper hizmetini sunar. Hazırlanan ücretsiz eksper raporuna göre hizmet bedeli hesaplanır. Hesaplanan hizmet bedeline onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi düzenlenir.
Hazırlanan hizmet sözleşmesinde yer alan tarih ve saatte konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz hizmet için adresinize ulaşım sağlar. Kaliteli ve garantili olarak sunulan hizmetlerimizde aynı zamanda nakliye sigortasından da yararlanmanız sağlanır.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat
Toplamalı evden eve nakliyat hizmeti tüm ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından toplanıp kolilere aktarılması işlemleridir. Kısa sürede gerçekleştirilecek olan evden eve nakliyat taşımacılık hizmeti sonrasında size sadece yeni adresinize alışmak kalır.

Toplu Evden Eve Nakliyat
Toplu evden eve nakliyat hizmetinde tarafınızca tamamı ya da bir kısmı toplanmış olan eşyanızın yeni yerleşim yerine sevki yapılır. Nakliyat sigortası kapsamında yapılacak olan evden eve nakliyat hizmeti sayesinde özen ile gerçekleştirilmesin karşın yaşanabilecek olan kazalara karşı eşyanızın bedelinin korumaya alınması mümkün olur. Hemen başvuruda bulunarak hizmetten yararlanabilirsiniz.