Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Bir şehrin kendi il sınırları içerisinde yapılan ev taşımacılığına verilen isimdir şehiriçi evden eve nakliyat. Bizler, Uzman evden eve nakliyat olarak Türkiye’nin birçok şehrinde ofisleri bulunmakta olup bunların tamamında profesyonel taşımacılık çözümleri üretmektedir. Yoğun bir şekilde İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Kayseri bölgesinde şehiriçi hizmet taleplerine cevap veren şirketimizin diğer illerde de faaliyetlerini yürütmektedir.

Şehiriçi toplamalı taşımacılık

Ev içerisinde yer alan eşyaları toplamak için gerekli zamanı bulunmayan müşterilerimizin tercih etmiş olduğu taşınma şeklidir. Bu taşımacılık türünde evin içerisinde yer alan eşyaların tamamına ait paketleme ve kolileme işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilir. Toplamalı evden eve taşımacılık işlemlerinde tüm paketleme işlemleri uzman personellerimiz tarafından kullanılmamış ambalajlama malzemeleri ve koliler ile gerçekleştirilmektedir.

Şehiriçi toplu evden eve taşımacılık

Bu taşımacılık türünde evin içerisinde yer alan ufak tefek eşyaların kolilenmesi ve ev tekstillerinin hurçlanması müşteri tarafından gerçekleştirilir. Müşteri evin içerisinde yer alan ufak tefekler ve mutfak malzemelerini kendi imkanları ile paketleyip kaba eşyaları bizlere teslim etmektedir. Bu taşımacılık türü hem daha uygun hem daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sigortalı Hizmet

Tüm taşımacılık işlemleri sigorta güvencesi dahilinde gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık esnasında eşyalarınızın zarar görmesi halinde sigorta şirketinden expertiz talep edilerek zarar gören eşyaların inceleme işlemleri gerçekleştirilir. Eşyalar incelendikten sonra tarafsız olan eksper zarar gören eşyalara ödenecek tutarın tespitini yaparak zararınız en kısa sürede karşılanmaktadır.

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat