Sigortalı Nakliyat

Ev ya da iş yerinde bulunan eşyaların taşınması işlemleri son derece zorlu bir sürecin yaşanmasına sebep olmaktadır. Eşyanın toplanması ve taşınması son derece meşakkatli bir döneme neden olur. Evden eve nakliye hizmetinden yararlanarak tüm bu sıkıntıları üstünüzden atabilirsiniz. Sigortalı taşımacılık hizmeti sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekip ile sizlere destek olmaktadır.

Evden Eve Nakliye Hizmetleri
Ev ya da iş yerlerinin nakliye işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile kaliteli ve güvenli taşımacılık gerçekleştirmek için firmamıza başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmanın akabinde ise uzman personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak eksper hizmeti sunar.
Ücretsiz sunulan eksper hizmeti sonrasında hazırlanan rapor ile hizmet bedeli belirlenir. Evden eve nakliye işlemlerinde belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi düzenlenerek sözleşmede yer alan tarih ve saatte hizmet sunulur.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat
Toplamalı evden eve nakliyat hizmetlerinin alım işleminde konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ev ya da iş yerinizde yer alan tüm eşyaların detaylı olarak toplanarak kolilere aktarılması işlemlerinin yerine getirilmesini sağlar. Böylelikle tüm eşya yükü üstünüzden alınarak eşyanızın tamamı yeni adresinize nakledilir. Eksper hizmeti alımında uzman personelimize toplamalı evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizi bildirerek buna göre hizmet sözleşmesinin hazırlanmasına yer açabilirsiniz.

Toplu Evden Eve Nakliyat
Toplu evden eve nakliyat hizmetlerinde ev ya da iş yerinizde bulunan bazı eşyalar tarafınızda toplanarak diğer eşyaların kolilere aktarılması ya da paketlenmesi ekibimiz tarafından yapılır. Uzman ve deneyim sahibi olan ekibimiz kısa süre işlemlere yer açarak güvenli taşımacılık hizmeti almanızı sağlar.

Evden Eve Nakliye de Hizmet Sözleşmesinin Önemi
Evden eve nakliye işlemlerinde ev ya da iş yerinizin eşyalarının taşınmasında sunulacak olan hizmetler ve hizmet bedellinin yer aldığı sözleşme hem hizmeti alan hem de hizmet sunan için önemlidir. Hizmet sözleşmesinin hazırlanması ile beraber sigortalı taşımacılık işlemlerine yer vermenin de avantajına sahip olursunuz. Böylelikle özen ile taşıma işlemlerine karşın doğabilecek olan kazalara karşı tüm eşyanızın bedeli nakliye sigortası sayesinde koruma altına alınır.