Uluslararası Eşya Taşımacılığı

Kategori:

Uluslararası Eşya Taşımacılığı hizmetine her insan ihtiyaç duymasa da zaman zaman özellikle yurtdışına taşınan veya görevini ifa etmek için yurtdışına eşyalarını taşıtmak isteyen kişiler tarafından ihtiyaç duyulan bir hizmet türüdür. Teknoloji geliştikçe ve dünyamız daha global bir hale geldikçe farklı ırktaki insanlar farklı ülkelerdeki ihtiyacı kapatmak için yola koyuldular.

Eskiden insanlar yurtdışına taşınırken yanlarında sadece valizlerini götürürken günümüzde uluslararası evden eve nakliyat hizmeti ile birlikte insanlar taşınırken ev eşyalarını yanlarında götürmektedir. Uluslararası eşya taşımacılıklarında taşınması gereken eşyalarınız profesyonel bir şekilde paketlenir. Paketlenen eşyalarınız sonrasında teslimat adresine ulaştırılmak üzere öncelikle depolanır. Depodaki eşyalarınız planlama sonrası sevkiyat adresine gidecek olan TIR veya Kamyon’a yüklenerek önce gümrükleme ardından sevkiyat işlemlerine geçilir.

Yükleme ve boşaltma işlemleri müşterilerin talep etmiş olduğu tarihlerde gerçekleştirilmekte olup taşımacılık işlemleri sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Kısacası eşyalarınızın taşımacılık esnasında zarar görmesi halinde zararınız hızlı bir şekilde giderilmektedir.

Uluslararası Eşya Taşıma Fiyatları

Eşyalarını yurtdışına taşıtacak kişi genellikle taşımacılık öncesi internet ortamında kendi araştırmasını yapmaktadır ki internette karşımıza çıkan sonuçlar kişileri yanıltmaktadır. İnternet ortamında karşınıza çıkan makaleler genellikle bilgi sahibi kişiler tarafından değil gelişi güzel makale yazarları tarafından yazıldığından çok bir anlam ifade etmemektedir. Uluslararası eşya taşımacılığı fiyatları taşınacak olan eşyanın hacmine, ağırlığına, yükleme ve teslimat adreslerine göre değişiklik göstermektedir. İstanbul’dan Münih’e taşınacak olan eşyada mesafe 1900 km civarındayken Adana’dan Hamburg’a taşınacak olan biri için bu mesafe 3200 km dir. Kısacası her Almanya’ya taşınacak olan insan aynı fiyatlara taşınamamaktadır. Taşımacılık fiyatlarını etkileyen çok sayıda faktör bulunmakta olup sizlere uygun taşımacılık teklifimizi sunmak için tarafımızdan teklif alabilirsiniz.

Lojistik Çözümler

Yurtdışında yer alan evini yenilemek isteyen kişiler bulundukları ülkelerde yapı malzemesi fiyatlarının yüksek oluşundan ötürü genellikle Türkiye’den yapı malzemelerini temin ederek bu malzemelerin yurtdışına sevki konusunda tarafımızdan hizmet talep etmektedir. Türkiye’den almış olduğunuz her türlü malın gümrükleme ve sevkiyat işlemlerini profesyonel ve zararsız bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Yurtdışına taşınmasını istediğiniz her türlü eşya için sizlere hizmet sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Bir yanıt yazın