Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evini başka bir ülkeye taşıtacak kişi genellikle eşyalarını götürmeye değer mi yoksa gittiği ülkede yeniden eşyalar almak mı daha mantıklı bunun hesabını yapmak ister. Bununla ilgili gerekli araştırmaları yapan kişileri bilgilendireceğimiz bu makalemizde sizleri dürüst ve adil bir şekilde bilgilendireceğiz. Öncelikle bilmenizi isteriz ki eşyalarınızı yurtdışına herhangibir yere taşıtmak istiyorsanız bizlerden ücretsiz fiyat teklifi alarak gerekli hesaplamaları yapabilirsiniz. Size vereceğimiz fiyat teklifi sizin karşılaştırmayı yapmanıza faydalı olacaktır.

Sadece yurtdışına taşınacak kişiler değil aynı zamanda yurtdışında bulunup Türkiye’ye taşınacak olan kişilere de hizmet vermekteyiz. Türkiye’ye temelli dönüş yapan binlerce gurbetçimize bugüne kadar hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Özellikle Almanya ve Hollanda bölgesinde yer alıp ülkesine kesin dönüş yapan gurbetçilerimize orada bulunan çözüm ortaklarımız ile anahtar teslimi hizmet sunmaktayız.

Gelelim asıl sorunuzun cevabına: Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları taşınacak mesafeye, konuma ve eşyaların yoğunluğuna göre farklılıklar göstermektedir. Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye yapılan taşımaılıkların fiyatları genellikle 3000 – 5000 euro arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyata tabii ki gümrükleme masrafları dahildir.