Uluslararası Evden Eve Nakliyat İstanbul

Kategori:

Uluslararası Evden Eve Nakliyat İstanbul

Uluslararası nakliyat hizmeti, bir ülkeden başka bir ülkeye taşınacak olan kişilerin aldığı oldukça kapsamlı bir hizmettir. Ülkemizde de sık sık aranan bir hizmet olan uluslararası nakliyat hizmetini en çok alan illerimizden bir tanesi de İstanbul’dur. İstanbul’dan yurt dışına taşınacak kişiler ise nakliye firması seçerken biraz kafa karışıklığı yaşamaktadırlar.

Günümüzde artık taşınmak hatta yurt dışına taşınmak çok yaygın bir hale geldi. Her sene binlerce kişi çeşitli sebeplerden dolayı yurt dışına göç etmekte. Bu da piyasada büyük bir uluslararası lojistik firması ihtiyacı oluşmasına yol açtı. Sektörde çok sayıda uluslararası lojistik firması olması ise ne yazık ki taşınacak kişilerin kafasını karıştırmaya başladı. Hangi firmanın en doğrusu olduğunu ve hangisinin en iyi hizmeti verebileceğini saptamakta zorluk yaşayan kişiler ise çözümü internette araştırmalar yapmakta bulmaya başladı. Peki, sayısız nakliye firması içerisinde bizi en iyisi yapan nedir?

Uluslararası lojistik sektöründe yıllardır siz değerli müşterilerine hizmet veren firmamız, bugün sektörün öncüsü konumunda. Bu başarımızın ardında da tabii ki yollardan en değerli eşyalarını bize gözü kapalı teslim eden siz değerli müşterilerimiz varsınız. Kurulduğumuz yıldan beri, zamanında ve hasarsız yerine teslim edilen nakliyatlarımız sektördeki güvenilir imajımızı inşa eden tuğlalarımız oldu.

Zati eşya taşımacılığı konusunda yıllardır büyük bir deneyim ve tecrübe sahibi olan firmamız, her türlü uluslararası lojistik ihtiyacınızda yanınızdadır. Yurt dışı taşımacılık işlemleri için düzenlenmesi gereken çok sayıda evrak ve prosedür vardır.  Bu süreç işini bilen ve tecrübe sahibi kişiler tarafından yürütülmezse, eşyalarınız yolda kalabilir ya da gideceğiniz ülkenin sınır kapısında takılı kalarak sizinle gelemeyebilir. İstanbul Uluslararası nakliyat firması denildiği zaman akla ilk gelen isim olan firmamız ise her zaman en büyük destekçiniz. Nasıl mı?

İstanbul’da Kaliteli Bir Uluslararası Nakliyat İçin Tek Adresiniz

İstanbul’dan yurt dışına taşınacağınız netleştikten sonra size bir seçim yapmak kalıyor. Eşyaları götürecek misiniz? Eşyaları götürmeme fikri genelde maliyetin çok tutacağını düşünmekten kaynaklanıyor. Ancak bu oldukça yanlış bir düşüncedir. Yurt dışında gerek kur farkından gerekse gideceğiniz ülkede ki mobilya üretiminin az oluşundan burada bıraktığınız eşyalarınızın yerini çok daha pahalıya doldurmanız gerekebilir. Nakliye ücreti yeni eşya almaktan çok daha az olacaktır. Gidilecek mesafenin uluslararası olması ise sizi korkutmasın. Her daim en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara alabileceğiniz firmamız size en ekonomik çözümleri sunacaktır.

Bir uluslararası nakliyat hizmeti için firmamıza başvurduğunuz zaman ilk olarak sizden gideceğiniz ülke ve şehri öğreniriz. Sonrasında bizim planlama sürecimiz başlamış olur.

Uluslararası lojistik hizmetinde gidilecek ülke çok önemlidir. Her ülkenin sınır kapısından geçiş için farklı kuralları ve her ülkenin nakliye süreci için farklı prosedürleri vardır. Kurulduğu günden beri her zaman güncel mevzuatı takip eden firmamız sizi asla yarı yolda bırakmaz. Gideceğiniz ülkenin kuralları dahilinde operasyon sürecini başlatmanın ardından gerekli evrakların düzenlenmesi için ilgili kurumlara başvururuz. Eşyalar ülke değiştireceği için muhakkak bir gümrük firması ile çalışmak gerekir. Bizler sizin gereken tüm gümrük işlemlerini de hallederek sorunsuz bir zati eşya taşıma süreci yaşamanıza yardımcı oluruz.

Nakliye sürecinde size en büyük desteği vereceğimiz bir diğer nokta ise tabii ki güzel paketleme. Eşyalarınızın uzun süre yol gideceği ve geçeceği ülkelerde sınır kapılarında bekleyeceği düşünülürse herhangi bir hasar almamaları adına muhakkak güzel paketlenmesi gerekir. Her eşyanın paketlenmesi gereken malzeme farklıdır. İyi bir nakliyeci hangi eşyanın hangi malzeme ile ve ne şekilde paketlenmesi gerektiğini bilir ve ona göre malzemesini seçer. Bizler sizin için birinci sınıf kalitede ambalaj malzemeleri kullanarak eşyalarınızın yolda hasar almadan gideceği yere ulaşmasını sağlıyoruz. Yıllardır yollarda eşya değil güven taşıyoruz.

İstanbul nakliyat firmaları denildiği zaman ilk akla gelen isim olmamızın bir diğer nedeni ise şeffaf bir şekilde yürüttüğümüz operasyon sürecimiz. Uluslararası lojistik hizmeti almaya karar verdiğiniz andan itibaren tüm süreci açık bir şekilde sizin isteğiniz doğrultusunda planlarız. Gümrük işlemleri, paketleme, rota tamamen şeffaf olacak şekilde size sunulur ve bu şeffaf süreci dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Son olarak, taşınacağınız ülke fark etmeksizin nakliye süreci esnasında her daim nakliye sigortası yaparak eşyalarınızın güvence altında olmasını sağlarız. Öngörülemeyecek kazalara karşı eşyalarınızı güvence altına nakliyat sigortası sayesinde içiniz rahat bir şekilde taşınabilirsiniz.

Bir yanıt yazın