Uluslararası Evden Eve Nakliyat Nedir?

Yurtdışına taşınacak olan birçok insan uluslararası evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Uluslararası nakliyat şirketleri normal yük taşımacılığını yapmakta lakin ev eşyasını taşıyamamaktadır. Ev eşyası taşımanın farklı gereksinimleri vardır. Eşyanın paketlenmesi konteyner içerisine istiflenmesi ve gümrüklenmesi gibi prosedürleri bulunmaktadır ki bu taşımacılık türünü her lojistik şirketi sunamamaktadır.

İşletmemiz hem karayolu hem havayolu hem denizyolu hem de raylı sistem ile yapılacak olan taşımacılıklarda çözüm üretmektedir. Ülkemizde uluslararası taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyan kişiler genellikle avrupa ülkelerine ve sonrasında amerika bölgesine taşınmaktadır. Avrupa ülkelerine karayolu ile taşımacılık yapılırken amerika bölgesine denizyolu ile taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır.

Taşımacılık öncesi hazırlık çok önemli

Uzun bir yol katedecek olan eşyalarınız bu yol şartlarına uygun ambalajlama malzemesi kullanılarak uzman personeller tarafından gerçekleştirilmeli. Eşyaların iyi paketlenmesi demek o eşyaların sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi demektir.

Müşterilerimizin bizlere en çok yönlendirdiği soruların başında taşımanın ne kadar sürdüğüdür. Taşıma işlemleri yol ve gümrüklerin yoğunluklarına göre değişiklik göstermektedir. Avrupa ülkelerine 14 gün içerisinde teslimat gerçekleştirilirken denizaşırı ülkelerde bu süre 40 günü bulabilmektedir.

Yurtdışına taşınmam için ne yapmalıyım?

Yurtdışına taşınırken sizlerden gümrükleme işlemleri için kolaylıkla erişilebilir birkaç evrak talep etmekteyiz. Bu evraklar ile birlikte eşyalarınız kolaylıkla gümrüklenebilmektedir.

Bizlere ulaşmak için : 0 216 353 02 15 – 0850 305 59 49

0532 703 11 28 – 0532 678 67 16

Almanya : +49 2131 405 28 20