Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Yurt dışına evini taşıtacak olan kişiler uluslararası evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Uzman nakliyat olarak dünyanın her yerine evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Özellikle Avrupa ülkeleri arasında yer alan Almanya, Hollanda ve Fransa başta olmak üzere Amerika, Avustralya ve Uzakdoğu ülkelerine hizmet sunmaktayız. Avrupa bölgesine taşımacılık işlemleri karayolu ile gerçekleştirilirken daha uzak olan yerlere taşımacılık işlemleri konteyner bazlı olarak denizyolu ile gerçekleştirilmektedir.

Yurtdışına yapılacak olan taşımacılıklarda kurulum işlemleri yurtdışında yer alan temsilciliklerimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup taşımacılık hizmetlerinin tamamı profesyonel bir şekilde sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Yurtdışına taşınacak olan müşterilerimize ait olan eşyalarının gümrükleme işlemlerinin yapılabilmesi için taşımacılığın yapılacağı ülkeye göre tamamlanması gereken evraklar mevcut olup bu evrakları sizlerden sözleşme sonrasında talep ederiz.

Yurtdışına yapılan taşımacılıklarda taşıma ücreti taşınacak olan eşyaların yoğunluğuna ve teslimat adresine göre gerçekleştirilmektedir. Tarafımızdan fiyat teklifi almak için bizleri arayarak ücretsiz olarak ekspertiz talep edebilirsiniz.