Villa Eşyası Depolama

Kategori:

Ev ya da iş yerlerinde bulunan birçok farklı eşyanın belli süreliğine muhafaza edilmesi gerekebilir. Yeni adrese taşınma, tadilat gibi sebeplere bağlı olarak gereksinim duyulan bu eşya depolama hizmeti aynı zamanda eşya değişikliği sonrasında sizin için değeri olan eşyaların da muhafazası için gerekli olabilmektedir.

Villa eşyası depolama hizmetimizden yararlanarak villanızda bulunan eşyaların tamamının ya da belirlenen bir kısmının depo alanında muhafaza edilmesinden yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman ve de tecrübeli ekibimiz ile gerçekleştirilecek depolama işlemlerimizde kaliteli ve güvenli hizmetten yararlanmanız sağlanır.

Villa Eşyası Depolama Hizmetleri

Villa eşyası depolama hizmetlerimizden yararlanarak konusunda uzman ve deneyimli ekip desteğimiz işe işlemleri gerçekleştirerek eşyanızın belirlenen süre kadar depo alanımızda muhafaza edilmesinin avantajını elde edebilirsiniz.

Villa eşyası depolama hizmetimizden yararlanmak için ise öncelikle firmamız ile iletişime geçerek sunulan hizmetlerimiz için talebinizi iletmeniz gerekir. Firmamıza ilettiğiniz talep sonrasında uzman personelimiz sunulacak olan hizmetlerimiz ve fiyat teklifi için tarafınıza ile iletişime geçerek bilgilendirir. Yapıla bilgilendirme sonrasında onayını alınarak taraflar arasındaki mutabakat ise hizmet sözleşmesi düzenlenerek resmiyet kazanır.

Gerçekleştirilecek olan villa eşyası depolama hizmetimizden gerçekleştirilecek olan hizmet sözleşmesinde belirlene tarihe kadar muhafaza edilen eşyanız sözleşme de belirlenen tarih sonunda tarafınıza teslim edilir. Sürenin sona ermesine karşın hizmetten yararlanmaya devam etmek için ise firmamıza başvurunuzu yaparak süreyi uzatmanız da mümkün.

Villa Eşyası Depolama Hizmetleri Nelerdir?

Villanızda yer alan eşyaların depolanması işlemlerinde belirlenen eşyalar konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafında paketlenerek belirlenen depo alanımıza aktarılır. Yapılacak olan işlemlerde uzman personel desteğini alarak eşyanızın herhangi bir hasar ya da zara görmeden depomuzda muhafaza edilmesi sağlanır. Depo alanlarımız belli ısıda bulunmakta olup dış ortam hava şartlarından etkilenmeyecek şekilde eşyalarınızın saklanmasına olanak sunar.

Çeşitli böcek ve haşere karşı önlemlerin alındığı depomuzda nem ve rutubet gibi eşyanızın zarar görebileceği olan etkenler de bulunmaz. Depo alanında saklanacak olan eşyanızın muhafazası işlemlerinde uzman ve deneyimli ekibimiz hizmet sunar. Depo alanlarımızda eşyanız aynı zamanda sigorta kapsamında korunmaktadır.

Bir yanıt yazın