Yurtdışına Evden Eve Nakliyat

Ev ya da iş yerinizde yer alan eşyaların farklı adrese taşınmasının yanı sıra sadece yurt içi değil yurtdışına yapılacak olan nakillerde de firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Yurtdışı taşımacılık hizmetlerinde sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunan ekibimiz konusunda uzman ve deneyimli ekip ile gerekli desteği almanıza yardımcı olur.

Yurtdışı Taşımacılık Hizmet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yurtdışı taşımacılık hizmetinin edinilmesi için firmamız müşteri hizmetleri birimine ulaşım saplayarak hizmet talep başvurunuzu iletmeniz yeterlidir. Firmamız müşteri temsilcimize gerçekleştireceğiniz hizmet talep başvurusu sonrasında taşınmaya konu olan eşya yükünün yer aldığı adrese uzman personelimiz ulaşım sağlar.

Taşınmaya konu olan eşya, bina durumu, yeni adres bilgileri, taşımacılık hizmeti için tercih edilecek olan nakliye güzergâhı gibi detaylara yer vermenin sonrasın ise hizmet raporu düzenlenir. Düzenlenen rapora göre belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi düzenlenerek belirlenen gün ve saatte taşınma işlemleri gerçekleştirilir. Kaliteli ve garantili yurtdışı evden eve nakliye hizmetini firmamızdan alarak sigorta kapsamında eşyanızın nakledilmesinin de avantajlarını elde edebilirsiniz.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat

Toplamalı evden eve nakliyat işlemleri için konusunda uzman ve deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde bulunan tüm eşya yükünüz kısa sürede toplanarak sonrasında kolilere aktarılır. Kolileme ve paketleme işlemleri sonrasında ise kapalı kasa araçlara nakledilerek gerekli olan taşımacılık işleminin gerçekleştirilmesi sağlanır. Yurt dışına yapılacak olan nakliye işleminde firmamızdan talep ettiğiniz hizmet belirlenen güzergâh ile tamamlanır.

Toplu Evden Eve Nakliyat

Toplu evden eve nakliyat hizmeti için müşteri ev ya da iş yeri eşyasının bir kısmını ya da tamamını toplayarak sonrasında taşımacılık hizmetini talep eder. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz adresinizde yer alan eşyanızın yeni ikame yerinize taşınma işleminde özenli ve itinalı bir çalışmaya yer verir.

Yurt dışına yapılacak olan nakliye işlemlerinde de firmamızdan bu hizmeti talep ederek gerekli desteği ekibimizden edinebilirsiniz. Hemen firmamız müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek gerekli desteği almak için hizmet talep başvurunuzu kolaylıkla ve kısa sürede iletebilirsiniz.