Almanya’ya Ev Taşımacılığı

Ev ya da iş yerinizde yer alan tüm eşya yükünüzün sadece yurt içi nakliyesinde değil aynı zamanda yurt dışını yapılacak olan nakliyesinde de firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyim sahibi olan ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan nakliye hizmetimizden yararlanmak için başvurunuzu iletmeniz yeterlidir. Almanya’ya ev taşımacılığı hizmetinin alınması için uzman personelimize başvurunuzu iletmeniz sonrasında ücretsiz sunulan eksper hizmetimizden yararlanmanız sağlanır.

Almanya Evden Eve Nakliye Hizmeti Nasıl Alınır?

Almanya’ya ev taşımacılığı hizmetinden yararlanmak için firmamıza gerçekleştireceğiniz başvuru işlemi sonrasında uzman personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak gerekli olan eksper hizmetini sunar. Konusun da uzman olan personelimiz eşya yükünüzden taşımacılık işleminde sunulacak olan hizmetlere kadar tüm detaylara yer açarak eksper raporunun hazırlanmasına destek olur. Hazırlanan hizmet raporu sonrasında öncesinden belirlenmiş olan hizmet bedeline onay verildiği zaman sözleşme yapılır.

Hizmet sözleşmesinde belirtilen tarih ve saatte eşyanızın toplanması, taşınması işlemlerini gerçekleştiren ekibimiz Almanya’ya yapılacak olan nakliye işlemi için belirlenen güzergâh ve taşıma hizmetinin sunulması ile beraber yeni adresinize ulaştırılır.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat

Toplamalı evden eve nakliyat işlemi Almanya’ya sevk olacak olan ev ya da iş yeri gibi birçok farklı eşyanın firmamız personeli tarafından toplanması hizmetini kapsar. Tüm eşyanın toplanıp kolilere aktarımı sonrasında kapalı kasa araçlara nakledilerek yeni adresinize ulaşım için gerek duyulan araçlara nakledilir.

Toplu Evden Eve Nakliyat

Toplu evden eve nakliyat hizmeti Almanya’ya sevk edilecek olan eşyanızın tarafınızca toplanması sonrasında belli eşyaların paketlenerek sevk edilmesi anlamını ifade eder. Eşyanızın yeni yerleşim yerinize güven ile ve kısa sürede sevk edilmesi böylelikle mümkün olur.

Yurtdışına Sigortalı Nakliye Hizmeti

Yurtdışına yapılacak olan nakliye işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekipten destek alarak taşınma işlemini gerçekleştirmenin yanı sıra sigorta güvencesi ile nakliyenin yapılmasının da avantajını elde edebilirsiniz. Firmamız tarafından sunulacak olan tüm hizmetlerimizde ev ya da iş yeri eşyanızın tamamı sigorta güvencesinde nakledilir. Böylelikle kısa süre içinde ve güvenli olarak yurtdışı taşımacılık hizmetini almanın da avantajını elde edersiniz.