Profesyonel olarak sunmuş olduğumuz hizmetler…

Uzman evden eve nakliyat olarak Türkiye’nin her yerinden her yerine sigortalı, garantili ve güvenilir taşımacılık çözümleri üretmekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyeti odaklı çözümler üretmekteyiz.

Müşterilerimizin taleplerini dinledikten sonra bu taleplere profesyonel anlamda cevap verebilmek için gerekli ön hazırlıkları yaparak çalışmaktayız.

İşletmemiz sadece Türkiye içerisinde taşımacılık çözümleri üretmekle kalmayıp uluslararası anlamda anahtar teslimi lojistik çözümler üretmektedir. Özellikle Avrupa ve Amerika bölgesine haftalık sevkiyatlarımız mevcuttur.

ÖZEL ÇÖZÜMLER

Hizmetlerimiz yukarıda yer alan başlıklar ile sınırlı olmayıp müşteri isteklerine özel çözümler üretebilmekteyiz. Özel taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizleri arayarak ihtiyaçlarınızı belirtebilirsiniz. Size özel çözümler üretmek için hizmetinizdeyiz.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyetinden taviz vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet sağlamaktayız. Kurulduğumuz günden bu güne kadar daima müşteri isteklerine önem verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Güvenilir Hizmet

İşletmemiz taşımacılık konusunda son derece tecrübeli olup Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne sahiptir.

Dakik Hizmet

Taşımacılık hizmetleri planlı bir şekilde gerçekleştirilmekte olup zamana sadık bir şekilde hareket etmekteyiz.

7/24 Destek

Taşımacılık öncesi, taşımacılık esnasında ve taşımacılık sonrasında her türlü bilgi ve yardım talepleriniz için hizmetinizdeyiz.