Kayseri Kiralık Asansör

Kayseri kiralık asansör ihtiyaçlarınız için devamlı hizmetinizdeyiz. Şehir dışından Kayseriye gelen nakliyecilere veya inşaat sektörüne çalışan malzemeci ve mobilyacılara hizmet sağlıyoruz. Yüksek katlara çıkması gereken her türlü eşyanın güvenilir bir şekilde çıkarılmasını sağlıyoruz.

Mobil asansör nedir?

Mobil asansör bir kamyonun üzerine monte edilmiş, bina dış cephesine kurularak üst katlara yük taşımacılık işlemlerini kolaylaştıran bir asansör sistemidir.

Mobil asansörler nerede kullanılır?

Bu asansörler genellikle evden eve nakliyat şirketlerinde eşyaların taşımacılık işlemlerini kolaylaştırmak için kullanılır. Ev taşımacılığı hizmeti sunan nakliyat şirketleri dışında inşaat alanlarında da sıkça tercih edilmektedir. Üst katlara çıkacak yapı malzemeleri ve mobilyaların taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Dış cephe asansörleri hem işlerin akışını kolaylaştırmaktadır hem de güvenilir bir şekilde eşyaların taşımacılığını sağlamaktadır.

Asansör kiralama ihtiyaçlarınız için 0532 703 11 28 ve 0532 678 67 16 numaralı telefonlardan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Asansörünüz kaçıncı kata kadar uzanıyor?
Asansörümüz 45 metre uzanabilmekte olup binalarda 15. kata tekabül etmektedir.

Asansör kiralamak için önceden randevu almam gerekir mi?

Dönemsel yoğunluklardan ötürü ihtiyaçlarınızı önceden belirleyerek randevu almanızı öneririz.

Asansör kiralama fiyatları nedir?

Asansör kiralamadan önce sizlere telefon üzerinden mutlaka fiyat bilgisi verilir. Fiyatlar eşya cinsine ve taşımacılığın kat ve süreye göre değişiklik göstermektedir.