Görüşler Arşiv - Uzman Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Burhan Kaya

Geçtiğimiz aylarda görev sürem dolduğu için yeniden istanbula taşınmak için bu web sitesi üzerinden bulduğum uzman nakliyat ile görüştükten sonra kendileri ile anlaştım. Evimin taşımacılık işlemlerini ustalıkla gerçekleştiren uzman nakliyat çalışanları eşyalarımı yeni evime sorunsuz bir şekilde ulaştırıp gerekli kurulumları yine sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Serhat Kurtuluş

20 yıllık memurluk hayatımda 5 kez taşınmak zorunda kaldım ve her defasında kötü tecrübeler yaşadığım için son taşınmamda evimin eşyalarını yenilediğimdem ötürü adam gibi bir nakliye şirketi ile taşınmaya karar verdim. İşyerinden mesai arkadaşlarım ve internet üzerinden yaptığım araştırmalar neticesinde karşıma çıkan uzman nakliyatta fiyat teklifi aldıktan sonra kendileri ile çalışmaya karar verdim. Taşınma işlemleri hiç beklemediğim gibi sorunsuz bir şekilde gerçekleşti ve eşyalarım 24 saat içerisinde yeni evime teslim edilerek kurulum işlemleri gerçekleştirildi. Teşekkürler uzman nakliyat.

Melek Akar

Hamile olduğumdan ötürü taşınırken eşyalarımı paketlemek gibi bir imkanım olmadığından internetten yaptığım araştırmalar neticesinde karşıma çıkan uzman nakliyattan Mustafa bey ile görüşerek kendisine durumumu izah ettiğimde benim taşınma işlemlerini hiç dert etmememi, evin içerisinde yer alan bütün eşyaların detaylı bir şekilde paketlenerek taşınabileceğini benimle paylaşarak fiyat teklifinde bulundu. Fiyat teklifini kabul ettim ve taşınma günü gelip çattığında herşey konuştuğumuz gibi gerçekleşti. Çalışanlar hem çok saygılı hem çok anlayışlıydı. Beni birazcık bile yormadan taşınmama vesile olan uzman nakliyat çalışanlarından Allah razı olsun.